Květen 2013

10 tipů na seriály

24. května 2013 v 22:29 | Daisy |  ČLÁNKY
Na seriály se koukám docela často, snažím se vybírat jen ty nejzajímavější protože když mě seriál nebaví a nudí tak na něj prostě nekoukám:) Když jsem nemocná jsem schopná zkouknout i celou sérii za 1 den. Sestavila jsem takový žebříček 10ti podle mě nejlepších a nejzábavnějších seriálů které mě nikdy nepřestanou bavit:) O nejzajímavějších seriálech udělám podrobné články protože některé za to opravdu stojí, především můj milovaný Skins :)

1. Skins
Můj nejoblíbenější seriál za celou dobu. Teenagerský seriál pojednávající o problematikách studentů a jejich nelehkém životě. Je z prostředí anglického Bristolu a v seriálu se objevují 3 generace lidí (1 generace - 2 série)
2. Pretty Little Liars
Skupinka 4 dívek se po roce od pohřešování jejich společné kamarádky Alison znovu setkává a na konci prvního dílu jim poprvé přicházejí výhružné texty od anonymu -A. Dívky se snaží přijít na to kdo se schovává za anonymem a snaží se jim znepříjemnit život, což se mu mimochodem daří.
3. Gossip Girl
Život elity z prostředí New Yorku. Chuck Bass a Blair okouzlí snad každého:)
4. Bedlam
Anglický seriál o nadpřirozených jevech. V budově starého blázince byly vybudovány nové byty a skupinka lidí se snaží chránit obyvatele před duchy a dalšími nadpřirozenými jevy
5. The Vampire Diaries
Tento seriál zná snad každý. Seriál o upírech který mě hodně zaujal.
další seriály:
6. Sex ve městě
7. Chůva k pohledání
8. The Carrie Diaries
9. Step by Step
10. Supernatural

Miranda Kerr - photoshoot 2

24. května 2013 v 21:59 | Daisy |  CELEBRITY
Další Mirandin photoshoot.
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host