Prosinec 2012

Hrozný nový vzhled..

26. prosince 2012 v 20:49 | Daisy
Ahoj:) Od včera jsem se vrátila sem na tento blog z mého blogspotu a snažím se ho nějak "obnovit" :D Design je jen provizorní.. Zítra odjíždím pryč asi až do silvestra tak tu zase nebudu, ale je to jen pauza a vrátím se sem! (doufám) :D No a také dál co bych asi chtěla říct je to, že se mi absolutně nelíbí nový vzhled stránky blog.cz :( Je to příšerné a nepřehledné! Doufám, že když admini uvidí tu vysokou nespokojenost uživatelů, tak tam dají zpět ten původní .. Vrátila jsem se na ten starý dobrý blog.cz jelikož se mi líbilo, jak je to tu jednoduše uspořádané .. jenže teď? hrůza:/

Já fotím: Kočka Vanessa

26. prosince 2012 v 17:49 | Daisy |  MOJE FOTOGRAFIE
Když bylo venku ještě hezky, naskytla se mi možnost udělat nějaké fotky kočičky Vanessky (je to britská kočka Whiskas). Fotografie jsou amatérské, ale líbí se mi:) Vanesska je úžasná.

Recenze: "Stay Natural" tekutý korektor Essence

26. prosince 2012 v 17:29 | Daisy |  RECENZE
Ahojky. Dnešní recenze bude na tekutý korektor od Essence. Stojí asi 49,- Kč a je k zakoupení v každém Rossmannu. Tento korektor mi doporučila kamarádka jako něco, co bych mohla používat hlavně pod oči když se mi trošku maže řasenka a abych neměla kruhy pod očima. Nedávno jsem si ho koupila už znovu, jelikož jsem s ním opravdu spokojená. Má také vysokou škálu odstínů, takže bledule i trošku tmavší typy si přijdou na své. Já jsem si prvně vzala odstín 04, jelikož jsem spěchala a ten byl trošičku tmavší, ale teď mám 03 a jsem spokojena.. Ten je asi nejsvětlejší:) Shrneme si tedy klady a zápory..

Layout 0.3

26. prosince 2012 v 17:09 | Daisy |  LAYOUTY
Autor:
Zveřejnění: 25.12.2012
Spokojenost: 50%
_______________________________________________
Design je velmi jednoduchý, jelikož se teprve vracím na tento blog, tak to zatím stačí :)

Recenze: ESSENCE Stay all day - long lasting make-up

26. prosince 2012 v 12:49 | Daisy |  RECENZE
Jako dnešní článek jsem si připravila první recenzi na tento blog.
Jedná se o make-up značky essence, který jsem testovala cca 2 měsíce, zakoupila jsem ho v drogerii Rossmann za cca 100,- Kč. Cena mi přijde za tento make-up docela nízká, proto jsem očekávala výrobek podprůměrný.. Ale musím říct, že v některých věcech jsem opravdu mile překvapena. Výrobek slibuje dlouhotrvající efekt až na 16 hodin. Zakoupila jsem si úplně nejsvětlejší odstín, jelikož jsem docela bledule a i tento odstín je docela tmavý - takový do oranžova.. Nakonec jsem to vyřešila tak, že si ho míchám s hydratujícím krémem na obličej, takže je barva už světlejší:) Dále bohužel ani moc nematuje, ale tuto funkci ani make up neslibuje, takže to nemůžu nijak vyčítat. Shrneme si tedy PRO a PROTI tohoto výrobku.
ESSENCE make-up stay all day 10

Vánoce u nás

25. prosince 2012 v 23:39 | Daisy
Včerejší štědrý den jsem ze začátku moc neprožívala, myslela jsem, že to budou hrozné Vánoce.. Ale nakonec to nebylo vůbec špatné:) V neděli večer jsme šli na Dlouhou noc (party) a byli tam až cca do 3 ráno. Ráno na štědrý den jsme začali dělat salát a řízky. Začalo se také uklízet, vánoční stromek jsme měli již od neděle. Letos jsme stromeček sladili do zlaté a stříbrné barvy:) Odpoledne jsme si dali oběd a koukali na pohádky, já ještě připravovala dárečky pro babičku a dědu (uvidím se s nimi až ve čtvrtek). Doma jsem dostala: Zimní botky, svetřík, 2 kabelky, černý zimní kabátek, batoh, penál, voňavku playboy, řasenku Rimmel London, zrcátko, make up + hodně dalších "maličkostí + ještě mám dostat peníze na nový smartphone (nemám ještě vybráno) + ještě nevím co dostanu od zbytku rodiny (až ve čtvrtek) :D Potom, co jsme si rozdali dárečky, tak jsme šli ke strýci domů slavit, aby nebyl sám:) Nakonec jsme přežili Štědrý den všichni zdraví a trošku napití :D Moc se těším na pokračování vánoc se zbytkem rodiny tento týden :) Co u vás? :)